Pozostały ostatnie wolne miejsca w inicjatywie Stacja Konstelacja

Termin: 17.10.2016 - 30.06.2017
Organizator: Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ, Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Pełnomocnik Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów, Fundacja „Bratniak”.
Witryna internetowa: www.KonstelacjaLwa.pl
Kontakt: e-mail: stacja@KonstelacjaLwa.pl
Grafika reklamowa - I ty znajdź w sobie odwagę!

Stres? Niepokój? Kryzys? Nie wchodź w paszczę lwa, lepiej wejdź na www.konstelacjalwa.pl i przekonaj się, że odwaga pomaga!

Pozostały ostatnie wolne terminy na spotkania ze specjalistami z zakresu zdrowia psychicznego w tym roku akademickim.

„Stacja Konstelacja” nie jest formą terapii, lecz rodzajem porady psychologicznej, która ma pomóc w obniżeniu napięcia, zatrzymaniu się w codziennym biegu pełnym obowiązków, znalezieniu informacji, gdzie szukać dalszego wsparcia, jeżeli sytuacja będzie tego wymagać.

Z uczestnikami programu rozmawiają znakomicie przygotowane do tej roli osoby z Katedry Psychoterapii UJ Collegium Medicum oraz Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Wszystkie konsultacje są bezpłatne i odbywają się w warunkach zapewniających dyskrecję.

Data opublikowania: 24.05.2017
Osoba publikująca: Radosław Zaremba