Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury dla Studentów

poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00 - 15.00 
​środa - dzień wewnętrzny
piątek w godzinach 10.00 - 14.00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ruszyła kolejna edycja Stacji Konstelacja

Ruszyła kolejna edycja Stacji Konstelacja

W tym roku akademickim na Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęła się kolejna edycja programu wsparcia profilaktyki zdrowia psychicznego pod nazwą „Stacja Konstelacja"

Znów zapraszamy do udziału studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu, którzy chcieliby uzyskać bezpłatną poradę psychologiczną dotyczącą doświadczanych trudności natury psychicznej.
„Stacja Konstelacja” nie jest formą terapii, lecz rodzajem wsparcia psychologicznego mającego na celu obniżenie napięcia, zatrzymanie się w codziennym biegu pełnym obowiązków, znalezienie informacji, gdzie szukać dalszej pomocy, jeżeli sytuacja będzie tego wymagać.
Z uczestnikami programu rozmawiają znakomicie przygotowane do tej roli osoby z Katedry Psychoterapii UJ Collegium Medicum oraz Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Wszystkie konsultacje są bezpłatne i odbywają się w warunkach zapewniających dyskrecję. Formularz rejestracyjny oraz dalsze informacje znajdują się na stronie www.KonstelacjaLwa.pl
Partnerami projektu są: Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ, Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Pełnomocnik Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów, Fundacja „Bratniak”.

 

Polecamy również
Poszukujemy doradcy edukacyjnego do Działu Rekrutacji na Studia
Poszukujemy doradcy zawodowego
Poszukujemy tłumacza języka migowego
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!