DON UJ poszukuje tłumacza PJM (ogłoszenie o pracę)

Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych w Krakowie poszukuje tłumaczy języka migowego na potrzeby tłumaczeń akademickich na I semestr roku akademickiego 2019/2020 dla studentów niesłyszących.

Tłumaczenia akademickie obejmują:

• usługę tłumaczenia na PJM zajęć dydaktycznych w postaci: wykładów, ćwiczeń, konwersatoriów, seminariów, zajęć praktycznych i terenowych odbywających się na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w miejscach wyznaczonych przez osoby prowadzące zajęcia,
  • usługę tłumaczenia zaliczeń, egzaminów,
  • konsultacje z wykładowcami oraz inne wydarzenia bezpośrednio wynikające z realizowanego programu studiów.

Wymagania:

• uprawnienia i kwalifikacje do świadczenia usługi w charakterze tłumacza migowego potwierdzone certyfikatem,
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe w realizacji zadań tłumacza języka migowego na poziomie akademickim (mile widziane doświadczenie  w zakresie kierunków studiów: geografia, historia, kulturoznawstwo międzynarodowe lub pokrewnych),
  • dyspozycyjność w okresie od października 2019 do lutego 2020 (semestr zimowy roku akademickiego 2019/2020),
  • wykształcenie wyższe.

Forma współpracy:

Umowa zlecenie lub rozliczenie na podstawie faktury (przy działalności gospodarczej). Z wykonawcą zostanie zawarta umowa regulująca warunki współpracy. Harmonogram zajęć oraz ilość godzin ustalona zostanie indywidualnie w oparciu o dyspozycyjność tłumacza i określona zostanie w pierwszych tygodniach roku akademickiego.

W odpowiedzi na ofertę prosimy o przesłanie:

• CV,
  • dokumentów potwierdzających doświadczenie i kwalifikacje,
  • wyceny za 1 godzinę lekcyjną – 45 minut oraz określenie swojej dyspozycyjności (określenie konkretnych dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli, w których deklaruje Pan/Pani gotowość do podjęcia się tłumaczenia). Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość negocjacji zaproponowanej ceny (stawki godzinowej).

Oferty zawierające wymagane dokumenty należy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail: don@uj.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do 31.08.2019 roku (w tytule maila wpisując „Tłumacz języka migowego- imię i nazwisko”).

Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydata do pracy znajduje się pod linkiem:

Prosimy o zapoznanie się z nią.

Wystawa Różni - Równi
26-27 czerwca