Przełamuj obawy i zapisz się na szkolenie dla studentów UJ - lipiec 2020

Zachęcamy do zapisów na szkolenie online studentów UJ szukających wsparcia i odpowiedzi na pytania, jak radzić sobie ze stresem w życiu studenckim, jak efektywnie się uczyć i umiejętnie zarządzać swoim czasem oraz jak znaleźć wewnętrzną równowagę.

Droga Studentko, Drogi Studencie,

jeśli obserwujesz u siebie:

• trudności w uczeniu się czy koncentracji, które wpływają na wywiązywanie się z obowiązków studenckich i obniżenie Twojego potencjału,
  • pojawiające się uczucie bezsilności w obliczu ogarniającego Cię stresu
  • brak pomysłów na to, jak efektywnie przyswajać wiedzę
  • chaos w sporządzaniu notatek z zajęć
  • brak umiejętności zarządzania czasem
  • zamęt w głowie spowodowany nadmiarem zadań akademickich,

… ten cykl szkoleń jest właśnie dla Ciebie!

grafika zapraszająca do udziału w szkoleniach, rysunek przedstawia studentkę i studenta pokazującymi uniesione kciuki w górę, napis: Zapisz się na szkolenie

W ramach projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (Przełamuj) realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński przygotowaliśmy dla Was cykl szkoleń online, z których:

• dowiecie się, jak zapanować nad stresem,
  • nauczycie się, jak robić solidne i uporządkowane notatki oraz
  • odnajdziecie równowagę między codziennymi obowiązkami a odpoczynkiem.

Szkolenia dodadzą Wam potrzebnej energii do działania oraz rozbudzą Waszą wyobraźnię i kreatywność, które z pożytkiem wykorzystacie podczas studiowania.  Nauczymy Was, jak rozsądnie zarządzać czasem przeznaczonym na naukę, kiedy i w jaki sposób robić przerwy na relaks.

Przełamuj obawy, nie zwlekaj i zapisz się już dziś, a do Twojego życia studenckiego zawita spokój.

grafika przedstawiająca motyw roślinny

Terminy i tematyka szkoleń online:

2.07.2020 w godz. 10.00-12.30 - Narzędzia do efektywnego uczenia się

9.07.2020 w godz. 10.00-12.30 - Efektywne zarządzanie czasem

16.07.2020 w godz. 10.00-12.30 - Radzenie sobie ze stresem

23.07.2020 w godz. 10.00-12.30 - Kreatywność

Otwórz program szczegółowy

Zapisy na szkolenia online - Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Z powodu dużego zainteresowania szkoleniami czas na zapisy został skrócony do 16 czerwca br. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, prosimy o oczekiwanie na wiadomość mailową.

Wyrażając chęć wzięcia udziału w szkoleniu, uczestnik decyduje się na cały cykl szkoleniowy (możliwa jest nieobecność na 1 szkoleniu).

Szkolenia odbędą się w ramach projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza - Edukacja – Rozwój.

Poszukujemy tłumacza języka migowego
Ogłaszamy konkurs na logo projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój"
Poszukujemy pracownika administracyjnego
Poszukujemy doradcy edukacyjnego do Działu Rekrutacji na Studia