Archiwum Wydarzeń

XIII Krakowskie Dni Integracji

09.04.2021
Zapraszamy serdecznie do udziału w warsztatach przygotowanych przez DON UJ na XIII Krakowskie Dni Integracji. Pełny program wydarzenia dostępny na stronie www.bon.uek.krakow/kdi
więcej o XIII Krakowskie Dni Integracji
Poszukujemy pracownika administracyjnego

10.02.2021
Biuro Projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” poszukuje osoby na stanowisko: pracownik administracyjny w zakresie obsługi projektu: „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
więcej o Poszukujemy pracownika administracyjnego
Poszukujemy tłumaczy języka migowego

19.01.2021
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych w Krakowie poszukuje tłumaczy języka migowego na potrzeby tłumaczeń akademickich na I semestr roku akademickiego 2021/2022 dla studentów niesłyszących (01.10.2021-24.02.2022).
więcej o Poszukujemy tłumaczy języka migowego
Przełamuj obawy i zapisz się na szkolenie - luty 2021

14.01.2021
Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniach online z nabywania kompetencji miękkich takich jak zarządzanie czasem, radzenie sobie ze stresem, narzędzia do efektywnego uczenia się oraz kreatywność.
więcej o Przełamuj obawy i zapisz się na szkolenie - luty 2021
Poszukujemy tłumacza języka migowego

25.08.2020
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych w Krakowie poszukuje tłumaczy języka migowego na potrzeby tłumaczeń akademickich na I semestr roku akademickiego 2020/2021 dla studentów niesłyszących (01.10.2020-24.02.2021).
więcej o Poszukujemy tłumacza języka migowego

17.08.2020
Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ ogłasza konkurs na zaprojektowanie logo projektu realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie pt. „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału!
więcej o Ogłaszamy konkurs na logo projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój"
Poszukujemy pracownika administracyjnego

26.06.2020
Dział ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego poszukuje osoby na stanowisko: pracownik administracyjny w zakresie projektu: „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
więcej o Poszukujemy pracownika administracyjnego