Archiwum Wydarzeń

Pogrzeb prof. Michała du Valla

19.03.2012
Pogrzeb Profesora Michała du Valla, prorektora UJ, poprzedzi msza św., która zostanie odprawiona w kolegiacie św. Anny w sobotę, 17 marca o godz. 10.00. Ostatnie pożegnanie Profesora odbędzie się na Cmentarzu Rakowickim. Kondukt żałobny wyruszy spod bramy głównej o godz. 11.45. Prof. dr hab. Michał du Vall zmarł 9 marca 2012 r. W środę 14 marca 2012 r. o godz. 17.00 w kolegiacie św. Anny odprawiona zostanie msza św. w intencji zmarłego Profesora.
więcej o Pogrzeb prof. Michała du Valla

14. Targi Edukacyjne w Krakowie

15.05.2012
Zapraszamy na 14. Targi Edukacyjne w Krakowie, które w tym roku odbędą się w dniach 21-23 marca. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z aktualną ofertą dydaktyczną różnych uczelni z całego kraju.
więcej o 14. Targi Edukacyjne w Krakowie

Festiwal Nauki 2012

15.05.2012
Tym razem z okazji organizowanego Festiwalu Nauki spotkamy się na krakowskim Rynku w dniach 10-12 maja 2012 roku, gdzie odbędzie się tradycyjnie Festyn Nauki z udziałem różnych krakowskich uczelni. W naszym namiocie, jak co roku, będzie można zobaczyć wiele ciekawych przedmiotów i dowiedzieć się, jak są one wykorzystywane w edukacji. Dla odwiedzających nie zabraknie konkursów i niespodzianek
więcej o Festiwal Nauki 2012

Konferencja we Wrocławiu

14.02.2014
2 grudnia Rzecznik Praw Obywatelskich RP Prof. Irena Lipowicz oraz Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zorganizowali konferencję „Równe szanse w dostępie do edukacji osób z niepełnosprawnością. Dylematy, doświadczenia, dobre praktyki".
więcej o Konferencja we Wrocławiu

Przyjdź na Giełdę Pracy dla osób niepełnosprawnych

24.01.2012
Czy wyobrażasz sobie spotkanie z pracodawcą, dla którego Twoja niepełnosprawność nie ma znaczenia?
więcej o Przyjdź na Giełdę Pracy dla osób niepełnosprawnych

Konferencja "Odpowiedzialny biznes i niepełnosprawność – strata czy zysk?"

14.02.2014
20 października tego roku Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UJ wraz z Biurem Karier UJ oraz konsorcjum projektu DARE 2 zorganizowało międzynarodową konferencję „Odpowiedzialny biznes i niepełnosprawność – strata czy zysk?", która odbyła się w Sali im. Bobrzyńskiego w Collegium Maius UJ.
więcej o Konferencja "Odpowiedzialny biznes i niepełnosprawność – strata czy zysk?"

Konferencja "Mit Szaleństwa"

25.10.2011
Zapraszamy serdecznie na ogólnopolską konferencję ekspercko-studencką "Mit Szaleństwa - socjokulturowe uwarunkowania zaburzeń psychicznych". Celem konferencji jest przybliżenie szerszemu gronu zagadnienia "szaleństwa" jako przestrzeni wykraczającej poza kategorię "normalności".
więcej o Konferencja "Mit Szaleństwa"