Archiwum Wydarzeń

Obóz sportowo-rekreacyjny WILKASY 2014

25.09.2014
Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Działem ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Sekcją Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego organizują coroczny obóz sportowo-rekreacyjny, który odbędzie się w dniach 21-28.09.2014 w Wilkasach.
więcej o Obóz sportowo-rekreacyjny WILKASY 2014

VII Krakowskie Dni Integracji

14.10.2015
„Porozumienie" sześciu uczelni Krakowa na rzecz wsparcia edukacyjnego osób niepełnosprawnych 8 kwietnia 2014 roku zorganizowało konferencję poświęconą standardom wsparcia, nowoczesnym procedurom w tym obszarze oraz dobrym praktykom, które zostały zaprezentowane i przekazane zainteresowanym uczelniom.
więcej o VII Krakowskie Dni Integracji

Zaproszenie do udziału w loterii

09.12.2013
W związku z nadchodzącym finisażem wystawy "Dotknąć obrazu, Malczewski-Szymborska-Antoniszczak", chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić do wzięcia udziału w losowaniu nagród, które odbędzie się w dzień św. Mikołaja.
więcej o Zaproszenie do udziału w loterii

Krakowski Festiwal Filmów z Audiodeskrypcją

14.10.2015
Krakowski Festiwal Filmów z Audiodeskrypcją dedykowany jest osobom z niepełnosprawnością wzroku i/lub słuchu. W ramach przeglądu odbędą się trzy projekcje z audiodeskrypcją.
więcej o Krakowski Festiwal Filmów z Audiodeskrypcją

Tydzień Jakości Kształcenia na UJ

14.02.2014
To pięciodniowe wydarzenie, adresowane do wszystkich członków społeczności UJ. Jego celem jest zwiększenie świadomości podejmowanych działań na rzecz podnoszenia jakości kształcenia. W czasie tego tygodnia promujemy zaangażowanie, otwartość, transparentność, współpracę i wymianę doświadczeń. Chcielibyśmy, aby to był czas dyskusji i wsparcia. W tym roku TJK będzie miał charakter warsztatowy.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia na UJ

Ruszyła II edycja programu "Stacja Konstelacja"

14.10.2015
20 listopada br. na Uniwersytecie Jagiellońskim ruszyła II edycja programu wsparcia profilaktyki zdrowia psychicznego pod nazwą „Stacja Konstelacja". Ponownie zapraszamy do udziału studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu, którzy chcieliby porozmawiać o doświadczanych trudnościach czy stresie. „Stacja Konstelacja" nie jest formą terapii, lecz rodzajem porady psychologicznej...