Ruszyła kolejna edycja Stacji Konstelacja

W tym roku akademickim na Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęła się kolejna edycja programu wsparcia profilaktyki zdrowia psychicznego pod nazwą „Stacja Konstelacja"

Znów zapraszamy do udziału studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu, którzy chcieliby uzyskać bezpłatną poradę psychologiczną dotyczącą doświadczanych trudności natury psychicznej.
„Stacja Konstelacja” nie jest formą terapii, lecz rodzajem wsparcia psychologicznego mającego na celu obniżenie napięcia, zatrzymanie się w codziennym biegu pełnym obowiązków, znalezienie informacji, gdzie szukać dalszej pomocy, jeżeli sytuacja będzie tego wymagać.
Z uczestnikami programu rozmawiają znakomicie przygotowane do tej roli osoby z Katedry Psychoterapii UJ Collegium Medicum oraz Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Wszystkie konsultacje są bezpłatne i odbywają się w warunkach zapewniających dyskrecję. Formularz rejestracyjny oraz dalsze informacje znajdują się na stronie www.KonstelacjaLwa.pl
Partnerami projektu są: Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ, Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Pełnomocnik Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów, Fundacja „Bratniak”.

Program Aktywny Samorząd moduł II
Zakończenie Stacji Konstelacja w roku 2017/2018