Dotknij Kultury 2019

Już od dwóch dekad Uniwersytet Jagielloński wdraża zasady edukacji włączającej. Z tej okazji 18 czerwca 2019 o godz. 20.00 na dziedzińcu Muzeum UJ Collegium Maius odbędzie się wspaniały koncert jazzowy „Dotknij Kultury 2019”

podczas którego wystąpią:
Aga Zaryan – wokal
Grzegorz Dowgiałło – wokal, fortepian
Kuba Stankiewicz - fortepian.
Bezpłatne zaproszenia są do odebrania w DON UJ po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (12 663 43 40) lub mailowym (don@uj.edu.pl).
Na tę edycję wydarzenia „Dotknij Kultury” przygotowujemy również adaptację fasady Collegium Maius z wykuszem w grafice wypukłej dla osób z niepełnosprawnością wzrokową autorstwa dra Lecha Kolasińskiego. Będzie można ją obejrzeć i dotknąć przed koncertem, a opis do tej adaptacji przygotowany przez historyczkę sztuki Różę Książek- Czerwińską oraz jego wersję dźwiękową umieścimy na stronie www.DotknijKultury.pl.
Zachęcamy też do zgłębiania zasobów kultury zgromadzonych na stronie www.DotknijKultury.pl , bo to wydarzenie, które gości na mapie Krakowa od ośmiu lat, gromadząc co roku publiczność łączącą różne pokolenia słuchaczy i zwiedzających.

W związku z organizacją koncertu „Dotknij Kultury” (dalej jako: „Wydarzenie”) w dniu 18 czerwca 2019 r. przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie informujemy, że wizerunek osób przebywających na terenie Muzeum UJ Collegium Maius podczas Wydarzenia może zostać utrwalony zarówno w formie zdjęć,  jak i filmów, a następnie użyty dla celów sprawozdawczych, dokumentacyjnych lub promocyjnych przez Organizatora zgodnie z art. 81 ust. 2 pkt 2)  Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.  o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj.  Dz.U. z 2018 r. poz. 1191, z późn. zm.).

Plakat wydarzenia "Dotknij Kultury 2019"

DON UJ poszukuje tłumacza PJM (ogłoszenie o pracę)
Żegnamy profesora Willy'ego Aastrupa
Program Aktywny Samorząd moduł II