Uniwersytet Jagielloński otrzymał dofinansowanie na realizację projektu w konkursie "Uczelnia dostępna"

Projekt Uniwersytetu Jagiellońskiego „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” został zakwalifikowany do finansowania w ramach konkursu „Uczelnia dostępna”. Wyniki zostały ogłoszone 15 listopada br. przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Pozytywnie zostało ocenionych 85 wniosków spośród 108 nadesłanych, a łączna kwota przyznanego dofinansowania pochodzącego z Europejskiego Funduszu Społecznego sięga około 311 000 000 zł. Realizacja projektu UJ na zaawansowanym poziomie (ścieżka maxi) umożliwi zwiększenie dostępności uczelni dla osób z niepełnosprawnościami.

Wyniki oceny w konkursie ze strony NCBR

Premiera publikacji "Bilet dostępu"
Szukamy pracownika inżynieryjno-technicznego do zespołu DON UJ
Szukamy pracownika do zespołu DON UJ