Szkolenia online dla studentów UJ

Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniach online z nabywania kompetencji miękkich takich jak zarządzanie czasem, radzenie sobie ze stresem, narzędzia do efektywnego uczenia się oraz kreatywność.

Droga Studentko, Drogi Studencie,

w ramach projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (Przełamuj) realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński przygotowaliśmy dla Was cykl szkoleń onlinez których:

• dowiecie się, jak zapanować nad stresem,
  • nauczycie się, jak robić solidne i uporządkowane notatki oraz
  • odnajdziecie równowagę między codziennymi obowiązkami a odpoczynkiem.

Szkolenia dodadzą Wam potrzebnej energii do działania oraz rozbudzą Waszą wyobraźnię i kreatywnośćktóre z pożytkiem wykorzystacie podczas studiowania.  Nauczymy Was, jak rozsądnie zarządzać czasem przeznaczonym na naukę, kiedy i w jaki sposób robić przerwy na relaks.

grafika zapraszająca do udziału w szkoleniach, rysunek przedstawia studentkę i studenta pokazującymi uniesione kciuki w górę w geście "lubię to", napis: Zapisz się na szkolenie

Droga Studentko, Drogi Studencie,

jeśli obserwujesz u siebie:

• trudności w uczeniu się czy koncentracjiktóre wpływają na wywiązywanie się z obowiązków studenckich i obniżenie Twojego potencjału,
  • pojawiające się uczucie bezsilności w obliczu ogarniającego Cię stresu
  • brak pomysłów na to, jak efektywnie przyswajać wiedzę
  • chaos w sporządzaniu notatek z zajęć
  • brak umiejętności zarządzania czasem
  • zamęt w głowie spowodowany nadmiarem zadań akademickich,

… ten cykl szkoleń jest właśnie dla Ciebie!

Przełamuj obawy, nie zwlekaj i zapisz się już dziś, a do Twojego życia studenckiego zawita spokój.

grafika przedstawiająca motyw roślinny

Listopad 2020 - terminy i tematyka szkolenia:

5.11.2020 w godz. 10.00-13.00 - ​Efektywne zarządzanie czasem

Prowadząca: Urszula Szczocarz

12.11.2020 w godz. 10.00-13.00 - Radzenie sobie ze stresem

Prowadząca: Anna Staromiejska

19.11.2020 w godz. 10.00-13.00 - Narzędzia do efektywnego uczenia się

Prowadząca: Magdalena Ziemnicka

26.11.2020 w godz. 10.00-13.00 - Kreatywność

Prowadząca: Urszula Szczocarz

Harmonogram na grudzień 2020 i styczeń 2021

Z uwagi na ogromne zainteresowanie szkoleniami termin rekrutacji został skrócony i zapisy na szkolenia zakończyły się.

Podane godziny szkoleń oraz termin rekrutacji mogą ulec zmianie. O wszelkich zmianach będziemy informować na stronie www.przelamuj.uj.edu.pl w zakładce Szkolenia online.

Szkolenia dedykowane są studentom Uniwersytetu Jagiellońskiego, dla słuchaczy szkół doktorskich odbędzie się odrębny nabór.

Pełny cykl szkoleniowy trwa przez 4 dni w miesiącu i odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams.

Wyrażając chęć wzięcia udziału w szkoleniu, uczestnik decyduje się na cały cykl szkoleniowy (możliwa jest nieobecność na 1 szkoleniu).

Regulamin szkolenia

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt: e-mail: przelamuj@uj.edu.pl  tel. 12 663 4340

Szkolenia odbędą się w ramach projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza - Edukacja – Rozwój.

logotypy projektu

Szkolenia zdalne dla kadry akademickiej UJ
Zajęcia na basenie 2020/2021
Szukamy pracownika administracyjnego do projektu