Poszukujemy tłumaczy języka migowego

Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych w Krakowie poszukuje tłumaczy języka migowego na potrzeby tłumaczeń akademickich na II semestr roku akademickiego 2020/2021 dla studentów niesłyszących (25.02.2021-30.09.2021).

Tłumaczenia powyższe obejmują:

• usługę tłumaczenia na PJM zajęć dydaktycznych w postaci: wykładów, ćwiczeń, konwersatoriów, seminariów, zajęć praktycznych i terenowych odbywających się na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w miejscach wyznaczonych przez osoby prowadzące zajęcia,
  • usługę tłumaczenia zaliczeń, egzaminów,
  • konsultacje z wykładowcami, sprawy administracyjne oraz inne wydarzenia bezpośrednio wynikające z realizowanego programu studiów.
  • tłumaczenia konferencji, spotkań, okazjonalnych wykładów

Wymagania:

• uprawnienia i kwalifikacje do świadczenia usługi o charakterze tłumacza języka migowego potwierdzone certyfikatem o znajomości PJM w stopniu biegłym/ zaawansowanym,
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe w realizacji zadań tłumacza języka migowego na poziomie akademickim (mile widziane doświadczenie  w zakresie kierunków studiów: zarządzanie, historia lub pokrewnych),
  • dyspozycyjność w okresie od lutego 2021 r. do września 2021 r.,
  • preferowane wykształcenie wyższe.

Forma współpracy:

Umowa zlecenie lub rozliczenie na podstawie faktury (przy działalności gospodarczej). Z wykonawcą zostanie zawarta umowa regulująca warunki współpracy. Harmonogram zajęć oraz ilość godzin ustalona zostanie indywidualnie w oparciu o dyspozycyjność tłumacza i określona zostanie w pierwszych tygodniach II semestru roku akademickiego 2020/2021.

W odpowiedzi na ofertę prosimy o przesłanie:

• CV,
  • dokumentów potwierdzających doświadczenie i kwalifikacje,
  • wyceny za tłumaczenie 1 godziny lekcyjnej zajęć akademickich (45 minut) oraz wyceny za tłumaczenie 1 godziny lekcyjnej konferencji, spotkań, okazjonalnych wykładów (45 minut); zastrzegamy sobie możliwość negocjacji zaproponowanej ceny (stawki godzinowej),
  • informacji o dyspozycyjności (określenie konkretnych dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli, w których deklaruje Pan/Pani gotowość do podjęcia się tłumaczenia),
  • informacji o przetwarzaniu danych osobowych i zgody na przetwarzanie danych osobowych (skanu podpisanych dokumentów).

Oferty zawierające wymagane dokumenty należy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail: don@uj.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do 27.01.2021 roku (w tytule maila wpisując „Tłumacz języka migowego- imię i nazwisko”).

Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydata do pracy znajduje się w plikach do pobrania.

docx
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Poszukujemy pracownika administracyjnego
Zapisz się na konsultację dla studentów UJ!
Poszukujemy doradcy edukacyjnego w Dziale Rekrutacji na Studia
Szukamy doradcy edukacyjnego w DON UJ