Lista Wiadomości

Szukamy pracownika inżynieryjno-technicznego do zespołu DON UJ

29.04.2022
Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika inżynieryjno-technicznego w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych. Zatrudnienie w ramach umowy na zastępstwo w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych w wymiarze pełnego etatu w związku z realizacją projektu: „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
więcej o Szukamy pracownika inżynieryjno-technicznego do zespołu DON UJ
Szukamy pracownika do zespołu DON UJ

14.04.2022
Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych.
więcej o Szukamy pracownika do zespołu DON UJ
XIV Krakowskie Dni Integracji

06.04.2022
Zachęcamy do udziału w XIV Krakowskich Dniach Integracji, które odbędą się w dniach 25-29 kwietnia br. Nasz zespół przygotował wiele ciekawych propozycji warsztatów i prezentacji dla różnych grup odbiorców społeczności akademickiej polskich uczelni. Wszystkie nasze wydarzenia odbędą się online poprzez platformę MS Teams.
więcej o XIV Krakowskie Dni Integracji
Tydzień Jakości Kształcenia 2022

07.03.2022
Zachęcamy serdecznie całą społeczność akademicką do udziału w tegorocznej edycji Tygodnia Jakości Kształcenia. Szczególnie zapraszamy do udziału w licznych propozycjach warsztatów, prezentacji, wykładu z debatą, i spotkań, jakie Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ przygotował na tę okazję.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2022
Praca zdalna w DON

21.01.2022
Uprzejmie informujemy, że w związku z bardzo trudną sytuacją pandemiczną w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo studentów i pracowników, od 24 stycznia br. DON działa w trybie zdalnym.
więcej o Praca zdalna w DON
Szukamy tłumaczy języka migowego

12.01.2022
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych w Krakowie poszukuje tłumaczy języka migowego na potrzeby tłumaczeń akademickich na II semestr roku akademickiego 2021/2022 dla studentów niesłyszących (25.02.2022-30.09.2022).
więcej o Szukamy tłumaczy języka migowego
Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 2022

22.12.2021
Wszystkim naszym studentom, współpracownikom i nauczycielom składamy najserdeczniejsze życzenia świateczne i noworoczne!
więcej o Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 2022
Kontakt z doradczyniami DON UJ

30.11.2021
Uprzejmie informujemy, że od 30 listopada do 3 grudnia br. kontakt z doradczyniami edukacyjnymi DON UJ jest możliwy wyłącznie drogą mailową.
więcej o Kontakt z doradczyniami DON UJ