Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00 - 15.00 
​środa - dzień wewnętrzny
piątek w godzinach 10.00 - 14.00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista Wiadomości

Ukazał się nowy numer „Wiadomości o Równości"!

16.01.2014
Właśnie ukazał się nowy, a zarazem ostatni już numer wydawnictwa projektu DARe-Learning „Wiadomości o Równości". Znajduje się w nim wiele ciekawych artykułów obrazujących współpracę pomiędzy nauczycielami akademickimi a Działem ds. Osób Niepełnosprawnych UJ w przygotowaniu adaptacji procesu kształcenia.
więcej o Ukazał się nowy numer „Wiadomości o Równości"!

Brak konsultacji w okresie świątecznym

17.12.2013
Uprzejmie informujemy, iż w związku z przerwą świąteczną nie będzie konsultacji studenckich od 23 grudnia do 31 grudnia br. Zapraszamy w Nowym Roku!
więcej o Brak konsultacji w okresie świątecznym

5 grudnia – odwołanie konsultacji

25.11.2013
Uprzejmie informujemy, że 5 grudnia br. wszystkie konsultacje zostały odwołane z uwagi na odbywający się w tym czasie Tydzień Jakości Kształcenia.
więcej o 5 grudnia – odwołanie konsultacji

Zmiana nazwy Biura

05.11.2013
Pragniemy poinformować, iż w związku z Zarządzeniem nr 100 Rektora UJ z 11 października 2013 roku w sprawie zmian w strukturze organizacyjnej administracji ogólnouczelnianej UJ w Regulaminie organizacyjnym UJ i w Instrukcji kancelaryjnej UJ, z dniem 1 listopada br. Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych zostało przekształcone w Dział ds. Osób Niepełnosprawnych.
więcej o Zmiana nazwy Biura

Seminarium „Mobilność obywateli UE z uwzględnieniem potrzeb osób z mniejszymi szansami"

14.02.2014
25 października br. w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce odbyło się seminarium w ramach monitoringu tematycznego „Mobilność obywateli UE z uwzględnieniem potrzeb osób z mniejszymi szansami", które stanowiło podsumowanie działania programu „Uczenie się przez całe życie". Seminarium to było próbą refleksji nad wdrażaniem priorytetów europejskich w nowym programie Erasmus+.
więcej o Seminarium „Mobilność obywateli UE z uwzględnieniem potrzeb osób z mniejszymi szansami"

Warsztaty Ars Docendi

22.07.2013
W II semestrze roku akademickiego 2012/2013 odbył się cykl warsztatów dla doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego zorganizowany przez Dział Nauczania UJ.
więcej o Warsztaty Ars Docendi

Komunikat dla studentów

28.06.2013
Wszystkich studentów (w tym osoby rozpoczynające studia w roku akademickim 2013/2014), którzy w związku z niepełnosprawnością potrzebują organizacji zajęć...
więcej o Komunikat dla studentów

Nowe wydanie "Wiadomości o Równości"

01.03.2013
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru "Wiadomości o Równości", w którym znajdują się interesujące artykuły związane z tematyką dostępności Internetu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wydawnictwo jest objęte patronatem honorowym Ministra Administracji i Cyfryzacji.
więcej o Nowe wydanie "Wiadomości o Równości"