Lista Wiadomości

Zmiany w pracy DON UJ

16.03.2020
W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju informujemy, że od dnia 13 marca 2020 roku do odwołania zostaje zmieniony sposób pracy DON UJ.
więcej o Zmiany w pracy DON UJ

Poszukujemy specjalisty ds. IT

28.02.2020
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych ogłasza rekrutację na stanowisko: specjalista ds. IT
więcej o Poszukujemy specjalisty ds. IT

Poszukujemy doradcy edukacyjnego DON

28.02.2020
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych ogłasza rekrutację na stanowisko doradcy edukacyjnego.
więcej o Poszukujemy doradcy edukacyjnego DON

Adaptacja sesji zimowej

19.12.2019
Drodzy Studenci, przypominamy, że aby uzyskać adaptację sesji zimowej należy złożyć podanie do 14 stycznia 2020 roku.
więcej o Adaptacja sesji zimowej

19.11.2019
Projekt Uniwersytetu Jagiellońskiego „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” został zakwalifikowany do finansowania w ramach konkursu „Uczelnia dostępna”. Wyniki zostały ogłoszone 15 listopada br. przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
więcej o Uniwersytet Jagielloński otrzymał dofinansowanie na realizację projektu w konkursie "Uczelnia dostępna"

Lektoraty języka angielskiego

17.09.2019
Drodzy studenci, zapraszamy do zapisów na zajęcia lektoratowe z języka angielskiego dla osób z niepełnosprawnościami wzroku i słuchu w nadchodzącym roku akademickim 2019/2020.
więcej o Lektoraty języka angielskiego

Wnioski o stypendia specjalne

12.09.2019
Drodzy Studenci! Informujemy, że w systemie USOSweb została uruchomiona możliwość składania wniosków o stypendium dla osób niepełnosprawnych.
więcej o Wnioski o stypendia specjalne

Żegnamy profesora Willy'ego Aastrupa

18.01.2019
Z wielkim bólem informujemy, że 14 stycznia w Aarhus, w wieku 71 lat, zmarł profesor Willy Aastrup.
więcej o Żegnamy profesora Willy'ego Aastrupa