Lista Wiadomości

Zachęcamy do korzystania z Repozytorium UJ

08.04.2020
Drodzy studenci! Czy wiecie, że istnieje zasób elektroniczny z publikacjami tworzonymi przez m.in. naukowców UJ?
więcej o Zachęcamy do korzystania z Repozytorium UJ

List do premiera RP

02.04.2020
Ponad 50 sygnatariuszy skierowało list do premiera RP, dotyczący sytuacji osób z niepełnosprawnościami w związku z pandemią COVID-19.
więcej o List do premiera RP

Podziel się opinią o zajęciach zdalnych

Drodzy studenci! Chcielibyśmy poznać Wasze opinie o zajęciach zdalnych.
więcej o Podziel się opinią o zajęciach zdalnych

Zmiany w pracy DON UJ

12.10.2020
W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju informujemy, że od dnia 13 marca 2020 roku do odwołania zostaje zmieniony sposób pracy DON UJ.
więcej o Zmiany w pracy DON UJ

Poszukujemy specjalisty ds. IT

28.02.2020
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych ogłasza rekrutację na stanowisko: specjalista ds. IT
więcej o Poszukujemy specjalisty ds. IT

Poszukujemy doradcy edukacyjnego DON

28.02.2020
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych ogłasza rekrutację na stanowisko doradcy edukacyjnego.
więcej o Poszukujemy doradcy edukacyjnego DON

Adaptacja sesji zimowej

19.12.2019
Drodzy Studenci, przypominamy, że aby uzyskać adaptację sesji zimowej należy złożyć podanie do 14 stycznia 2020 roku.
więcej o Adaptacja sesji zimowej

19.11.2019
Projekt Uniwersytetu Jagiellońskiego „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” został zakwalifikowany do finansowania w ramach konkursu „Uczelnia dostępna”. Wyniki zostały ogłoszone 15 listopada br. przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
więcej o Uniwersytet Jagielloński otrzymał dofinansowanie na realizację projektu w konkursie "Uczelnia dostępna"