Lista Wiadomości

Godziny pracy 1 i 2 listopada

31.10.2017
Uprzejmie informujemy, że 1 i 2 listopada nasze biuro będzie nieczynne. Zapraszamy w piątek 3 listopada.
więcej o Godziny pracy 1 i 2 listopada

Zapisy na lektoraty

21.09.2017
Ruszyły zapisy na lektoraty j. angielskiego współorganizowane przez DON DON współpracuje z Jagiellońskim Centrum Językowym w zakresie wsparcia edukacyjnego studentów niepełnosprawnych podczas lektoratów obowiązkowych w ramach programu studiów.
więcej o Zapisy na lektoraty

Ashoka Fellow!

14.09.2017
Z dumą informujemy, że Kierownik DON UJ Ireneusz Białek został Ashoka Fellow! Zespół DON UJ gratuluje Kierownikowi tego zaszczytnego tytułu...
więcej o Ashoka Fellow!

Autyzm - Od nauki do praktyki

03.08.2017
23-25 września odbędzie się druga edycja konferencji "Autyzm - Od nauki do praktyki" organizowanej przez Instytut Psychologii UJ.
więcej o Autyzm - Od nauki do praktyki

UWAGA! Ważne zmiany!

31.07.2017
28 lipca weszło w życie nowe Zarządzenie Rektora UJ w sprawie dostosowania procesu kształcenia i badań naukowych do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz znajdujących się w szczególnej sytuacji zdrowotnej.
więcej o UWAGA! Ważne zmiany!

Stacja Konstelacja

30.06.2017
Uprzejmie informujemy, że realizacja inicjatywy Stacja Konstelacja w tym roku akademickim dobiegła końca. Jak zwykle dyżury z naszymi specjalistami cieszyły się ogromną popularnością.
więcej o Stacja Konstelacja

Dla kandydatów

24.05.2017
Osoby starające się o przyjęcie na studia na UJ zapraszamy do zapoznania się z informacjami dla kandydatów