Lista Wiadomości

Zachęcamy do korzystania z Repozytorium UJ

08.04.2020
Drodzy studenci! Czy wiecie, że istnieje zasób elektroniczny z publikacjami tworzonymi przez m.in. naukowców UJ?
więcej o Zachęcamy do korzystania z Repozytorium UJ
List do premiera RP

02.04.2020
Ponad 50 sygnatariuszy skierowało list do premiera RP, dotyczący sytuacji osób z niepełnosprawnościami w związku z pandemią COVID-19.
więcej o List do premiera RP
Podziel się opinią o zajęciach zdalnych

Drodzy studenci! Chcielibyśmy poznać Wasze opinie o zajęciach zdalnych.
więcej o Podziel się opinią o zajęciach zdalnych
Poszukujemy specjalisty ds. IT

28.02.2020
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych ogłasza rekrutację na stanowisko: specjalista ds. IT
więcej o Poszukujemy specjalisty ds. IT
Poszukujemy doradcy edukacyjnego DON

28.02.2020
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych ogłasza rekrutację na stanowisko doradcy edukacyjnego.
więcej o Poszukujemy doradcy edukacyjnego DON
Adaptacja sesji zimowej

19.12.2019
Drodzy Studenci, przypominamy, że aby uzyskać adaptację sesji zimowej należy złożyć podanie do 14 stycznia 2020 roku.
więcej o Adaptacja sesji zimowej

19.11.2019
Projekt Uniwersytetu Jagiellońskiego „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” został zakwalifikowany do finansowania w ramach konkursu „Uczelnia dostępna”. Wyniki zostały ogłoszone 15 listopada br. przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
więcej o Uniwersytet Jagielloński otrzymał dofinansowanie na realizację projektu w konkursie "Uczelnia dostępna"
Lektoraty języka angielskiego

17.09.2019
Drodzy studenci, zapraszamy do zapisów na zajęcia lektoratowe z języka angielskiego dla osób z niepełnosprawnościami wzroku i słuchu w nadchodzącym roku akademickim 2019/2020.
więcej o Lektoraty języka angielskiego