Lista Wiadomości

UWAGA! Ważne zmiany!

31.07.2017
28 lipca weszło w życie nowe Zarządzenie Rektora UJ w sprawie dostosowania procesu kształcenia i badań naukowych do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz znajdujących się w szczególnej sytuacji zdrowotnej.
więcej o UWAGA! Ważne zmiany!

Stacja Konstelacja

30.06.2017
Uprzejmie informujemy, że realizacja inicjatywy Stacja Konstelacja w tym roku akademickim dobiegła końca. Jak zwykle dyżury z naszymi specjalistami cieszyły się ogromną popularnością.
więcej o Stacja Konstelacja

Dla kandydatów

24.05.2017
Osoby starające się o przyjęcie na studia na UJ zapraszamy do zapoznania się z informacjami dla kandydatów
więcej o Dla kandydatów

Dyżury 2 maja 2017

27.04.2017
Drodzy Studenci! We wtorek 2 maja w naszym dziale nie będą odbywały się konsultacje studenckie. Za utrudnienia przepraszamy
więcej o Dyżury 2 maja 2017

Zaproszenie do udziału w badaniu.

24.04.2017
Zaproszenie do udziału w badaniu nad zachowaniami informacyjnymi podejmowanymi przez osoby niepełnosprawne w odniesieniu do informacji prawnej.
więcej o Zaproszenie do udziału w badaniu.

Prośba o wypełnienie ankiety

28.03.2017
W imieniu Joanny Kapias, studentki oligofrenopedagogiki z arteterapią na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety...
więcej o Prośba o wypełnienie ankiety

24.01.2017
Wypowiedź Piotra Nowaka, profesora Uniwersytetu w Białymstoku, wzbudziła już w środowiskach akademickich, a także w gremiach ekspertów zajmujących się osobami z niepełnosprawnością liczne reakcje. Jako nauczyciele akademiccy Uniwersytetu Jagiellońskiego, dołączając do tych głosów oburzenia, zdecydowanie odcinamy się od wypowiedzi profesora Nowaka i zawartych w niej skandalicznych tez.
więcej o DON UJ publikuje list nauczycieli akademickich UJ w reakcji na artykuł Piotra Nowaka pt. „Czy ludzie niezrównoważeni psychicznie powinni być przyjmowani na uczelnie wyższe?” opublikowany w „Rzeczpospolitej” 5.01.2017 r.

List polemiczny w związku z artykułem prof. Piotra Nowaka

20.01.2017
Kierownik DON UJ Ireneusz Białek podpisał list polemiczny w związku z artykułem prof. Piotra Nowaka, który ukazał się w dzienniku „Rzeczpospolita”.
więcej o List polemiczny w związku z artykułem prof. Piotra Nowaka