Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00 - 15.00 
​środa - dzień wewnętrzny
piątek w godzinach 10.00 - 14.00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista Wiadomości

DON UJ publikuje list nauczycieli akademickich UJ w reakcji na artykuł Piotra Nowaka pt. „Czy ludzie niezrównoważeni psychicznie powinni być przyjmowani na uczelnie wyższe?” opublikowany w „Rzeczpospolitej” 5.01.2017 r.

24.01.2017
Wypowiedź Piotra Nowaka, profesora Uniwersytetu w Białymstoku, wzbudziła już w środowiskach akademickich, a także w gremiach ekspertów zajmujących się osobami z niepełnosprawnością liczne reakcje. Jako nauczyciele akademiccy Uniwersytetu Jagiellońskiego, dołączając do tych głosów oburzenia, zdecydowanie odcinamy się od wypowiedzi profesora Nowaka i zawartych w niej skandalicznych tez.
więcej o DON UJ publikuje list nauczycieli akademickich UJ w reakcji na artykuł Piotra Nowaka pt. „Czy ludzie niezrównoważeni psychicznie powinni być przyjmowani na uczelnie wyższe?” opublikowany w „Rzeczpospolitej” 5.01.2017 r.

List polemiczny w związku z artykułem prof. Piotra Nowaka

20.01.2017
Kierownik DON UJ Ireneusz Białek podpisał list polemiczny w związku z artykułem prof. Piotra Nowaka, który ukazał się w dzienniku „Rzeczpospolita”.
więcej o List polemiczny w związku z artykułem prof. Piotra Nowaka

Muzeum UJ - Collegium Maius nagrodzone

06.12.2016
5 grudnia 2016 r., w Sali „Hołdu Pruskiego” w Sukiennicach, odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie „Kraków bez barier”. Miło nam poinformować, iż Muzeum UJ - Collegium Maius UJ otrzymało wyróżnienie w kategorii obiekt zabytkowy...
więcej o Muzeum UJ - Collegium Maius nagrodzone

Prośba o wypełnienie ankiety

05.12.2016
W imieniu Marcina Popiela, doktoranta Wydziału Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety...
więcej o Prośba o wypełnienie ankiety

Zasady współpracy z doradcami edukacyjnymi DON UJ

13.10.2016
Doradztwo edukacyjne prowadzone jest przez upoważnionych do tego zadania pracowników Działu ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celem konsultacji z doradcą jest wybór odpowiedniego rodzaju wsparcia edukacyjnego uwzględniającego sytuację zdrowotną i akademicką studenta.
więcej o Zasady współpracy z doradcami edukacyjnymi DON UJ

Godziny pracy w nowym roku akademickim

30.06.2016
W nowym roku akademickim 2016/2017 wydłużyliśmy godziny dyżurów dla studentów. W celu zapewnienia komfortu rozmowy z doradcą edukacyjnym, uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie.
więcej o Godziny pracy w nowym roku akademickim

10 czerwca biuro DON UJ będzie nieczynne

07.06.2016
Uprzejmie informujemy, iż 10 czerwca br. z uwagi z na odbywające się wydarzenie „Dotknij kultury" biuro DON UJ będzie zamknięte.
więcej o 10 czerwca biuro DON UJ będzie nieczynne

Posiedzenie Komisji ds. Wyrównywania Szans Edukacyjnych

22.03.2016
18 marca 2016 r. w siedzibie Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ odbyło się posiedzenie Komisji ds. wyrównywania szans edukacyjnych, która została utworzona przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.
więcej o Posiedzenie Komisji ds. Wyrównywania Szans Edukacyjnych