13.12.2019

Data: 14.10.2019 - 18.10.2019
Czas rozpoczęcia: 9.00
Miejsce: Collegium Paderevianum, al. Mickiewicza 9a, IV piętro
Organizator: Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Kontakt: e-mail: beatasrokao2@gmail.com
Wystawa

W dniach 14-18 października br. u nas, w Collegium Paderevianum, na IV piętrze można było zobaczyć wystawę „Różni-Równi” przygotowaną przez studentów wzornictwa z Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Instalacja obrazowała, jak powinna być zaprojektowana przestrzeń biurowa w sposób dostępny i uniwersalny dla wszystkich.  Celami wystawy były zaprezentowanie przyjaznej przestrzeni będącej środowiskiem pracy dla osób z różnymi niepełnosprawnościami i zwrócenie uwagi na problem barier architektonicznych. Każdy odwiedzający mógł zabrać ze sobą katalog, w którym znajduje się więcej przydatnych informacji.