Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Multimedia

Fotoreportaże

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury dla Studentów

poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00 - 15.00 
​środa - dzień wewnętrzny
piątek w godzinach 10.00 - 14.00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Fotoreportaże

Dotknij Kultury 2019

Piękny, czerwcowy wieczór, dzień chyli się ku zachodowi, a na scenie otoczonej starymi murami Collegium Maius przed oczami pełnego dziedzińca publiczności, pojawiają się Aga Zaryan, Grzegorz Dowgiałło i Kuba Stankiewicz.

XII Krakowskie Dni Integracji

XII Krakowskie Dni Integracji oficjalnie rozpoczęły się 9 kwietnia 2019 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Wówczas Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski podpisał z rektorami i prorektorami ośmiu krakowskich szkół wyższych umowę o współpracy, wymianie informacji, doświadczeń i zwiększaniu świadomości niepełnosprawności w sferze publicznej.

"Dotknij Kultury 2018"

20 czerwca 2018 r. w Muzeum UJ – Collegium Maius odbyła się siódma edycja „Dotknij kultury”. Jak co roku, DON UJ oraz Muzeum UJ przygotowali bogaty program dla odwiedzających, przed południem wykład „Od czekolady do morfiny”, prezentację obrazu Mehoffera oraz zwiedzanie Muzeum UJ, a wieczorem na dziedzińcu Collegium Maius zabrzmiał wspaniały koncert Stanisława Soyki – „Zobacz we mnie człowieka”. Artyście towarzyszyli Przemek Greger na gitarze, Kuba Sojka na perkusji oraz Antoni Gralak na trąbce.

Konferencja „Odpowiedzialne wsparcie a zrównoważony rozwój”

16.04.2018 r. w Auditorium Maximum UJ odbyła się konferencja „Odpowiedzialne wsparcie a zrównoważony rozwój”, która została poświęcona problematyce edukacji włączającej w szkolnictwie wyższym. To wydarzenie, na które przybyli liczni przedstawiciele nauki, ale także biznesu, w tym Kapituły biznesu UJ, ponieważ następstwem dobrego kształcenia powinno być zatrudnienie.

Dotknij Kultury 2017

23 czerwca 2017 r. już po raz szósty na dziedzińcu Collegium Maius UJ odbył się organizowany w ramach cyklu "Dotknij kultury” koncert. Tym razem uczestnicy wydarzenia mogli posłuchać wybranych utworów wokalistki jazzowej Agi Zayran w towarzystwie fortepianowego akompaniamentu Michała Tokaja.

„O gronostajach, togach i beanii, czyli rzecz o obyczajach uniwersyteckich”

7. kwietnia 2017 r. w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius odbył się wykład „O gronostajach, togach i beanii, czyli rzecz o obyczajach uniwersyteckich”

Wykład „Czy mózg jest nam potrzebny?”

24 lutego 2017 r. w Auli Collegium Novum UJ odbył się wykład otwarty „Czy mózg jest nam potrzebny?” zorganizowany przez DON UJ.