Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Multimedia

Fotoreportaże

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00 - 15.00 
​środa - dzień wewnętrzny
piątek w godzinach 10.00 - 14.00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Prezentacja kursu e-learningowego "Space of inclusion"

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć z promocji szkolenia e-learningowego "Space of inclusion", które odbyło się w 28 lutego 2013 roku w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych UJ.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć z promocji szkolenia e-learningowego "Space of inclusion", które odbyło się w 28 lutego 2013 roku w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych UJ. Autorem zdjęć jest Anna Wojnar.

"Space of inclusion" to kurs e-learningowy dla menedżerów i kierowników zespołów opracowany przez konsorcjum złożone z przedstawicieli Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Uniwersytetu Piotra i Marii Curie z Paryża oraz międzynarodowej firmy Thales z siedzibą we Francji.

W spotkaniu i w pokazie kursu wziął udział prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Andrzej Mania, dr Fabienne Corre-Menguy i Sophie Bravy z Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Piotra i Marii Curie w Paryżu oraz Gerard Lefranc, dyrektor Mission Insertion, działu zajmującego się problematyką niepełnosprawności w firmie Thales.

Więcej informacji oraz dostęp do modułów szkoleniowych znajdują się na stronie SpaceOfInclusion.eu.

Zobacz galerię zdjęć