Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Multimedia

Fotoreportaże

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00 - 15.00 
​środa - dzień wewnętrzny
piątek w godzinach 10.00 - 14.00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Fotoreportaże

„O gronostajach, togach i beanii, czyli rzecz o obyczajach uniwersyteckich”

7. kwietnia 2017 r. w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius odbył się wykład „O gronostajach, togach i beanii, czyli rzecz o obyczajach uniwersyteckich”

Wykład „Czy mózg jest nam potrzebny?”

24 lutego 2017 r. w Auli Collegium Novum UJ odbył się wykład otwarty „Czy mózg jest nam potrzebny?” zorganizowany przez DON UJ.

Warsztaty "Od bydła do polimerów, czyli o historii pieniądza inaczej"

13 stycznia 2017 r. w Muzeum im. Emeryka Hutten-Czapskiego w Krakowie odbyły się warsztaty otwarte „Od bydła do polimerów, czyli o historii pieniądza inaczej” zorganizowane przez DON UJ. Warsztaty poprowadził Mateusz Woźniak, pracownik Muzeum Narodowego w Krakowie.

Tydzień Jakości Kształcenia 2016

W ramach tegorocznego Tygodnia Jakości Kształcenia DON UJ zorganizował szereg ciekawych propozycji dla społeczności akademickiej: studentów, nauczycieli akademickich oraz pracowników administracyjnych.

Wykład „Statki żeglujące w powietrzu, czyli o lataniu w średniowieczu"

21 października 2016 r. w Auditorium Maximum UJ odbył się pierwszy w tym roku akademickim wykład dra Wiktora Szymborskiego z Instytutu Historii UJ pt. „Statki żeglujące w powietrzu, czyli o lataniu w średniowieczu".

Wizyta Rzecznika Praw Obywatelskich w DON UJ

12 października 2016 r. dr Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich, przebywał z wizytą w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych naszej uczelni, zapoznając się ze standardami wsparcia edukacyjnego na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz nową siedzibą jednostki w Collegium Paderevianum II wraz z całym nowoczesnym zapleczem technologicznym.

"Dotknij kultury 2016"

10 czerwca 2016 roku odbyła się piąta, jubileuszowa edycja wydarzenia „Dotknij kultury".