Stacja Konstelacja

Termin: 18.02.2013 - 30.06.2013
Organizator: Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UJ, Pełnomocnik Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów, Samorząd Studentów, Fundacja "Bratniak"
Witryna internetowa: www.konstelacjalwa.pl
Kontakt: 12 424 29 50

Zachęcamy do skorzystania z inicjatywy Stacja Konstelacja skierowanej do studentów i pracowników UJ.

Są jeszcze wolne miejsca na dyżury, dlatego zapraszamy każdego, kto czuje bagaż nagromadzonego napięcia, stresu czy innych problemów utrudniających studiowanie lub pracę.  Można przyjść i porozmawiać o tym z zaufaną osobą. Nie trzeba mieć żadnego dokumentu poświadczającego trudności zdrowotne.

Ze studentami i pracownikami rozmawiają znakomicie przygotowane do tej roli osoby z Katedry Psychoterapii UJ Collegium Medicum oraz Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego: dr n. med. Edyta Dembińska, mgr Katarzyna Klasa, dr n. med. Jerzy A. Sobański oraz mgr Katarzyna Cyranka.

Stacja Konstelacja nie jest terapią ani leczeniem, ale formą spotkania mającego na celu zatrzymanie się w codziennym pędzie i wspólną refleksję nad odczuwanymi problemami, obniżenie stresu lub uzyskanie porady, gdzie szukać dalszej pomocy w sytuacjach tego wymagających.

Wszystkie konsultacje są bezpłatne i odbywają się w warunkach zapewniających dyskrecję.

Spotkania odbywają się do końca czerwca.

Więcej informacji na stronie konstelacjalwa.pl

Partnerami inicjatywy Stacja Konstelacja są: Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Pełnomocnik Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów, Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UJ, Fundacja „Bratniak".

plakat inicjatywy Stacja Konstelacja

Data opublikowania: 18.02.2013