Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00 - 15.00 
​środa - dzień wewnętrzny
piątek w godzinach 10.00 - 14.00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zmiany w pracy DON UJ

Zmiany w pracy DON UJ

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju informujemy, że od dnia 13 marca 2020 roku do odwołania zostaje zmieniony sposób pracy DON UJ.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, działając w oparciu o Zarządzenie nr 24 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 10 marca 2020 roku w sprawie: przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz kierując się poczuciem odpowiedzialności społecznej, informujemy, że od dnia 13 marca 2020 roku do odwołania zostaje zmieniony sposób pracy DON UJ.

Uwaga – zmiana organizacji pracy DON od października 2020

Uprzejmie informujemy, iż w związku z komunikatem nr 27 Prorektora ds. Dydaktyki UJ z dnia 5 października 2020 roku w sprawie polityki bezpieczeństwa w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 podstawową formą kontaktu z doradcami edukacyjnymi jest komunikacja zdalna - przy wykorzystaniu poczty elektronicznej z domeny student.uj.edu.pl, telefonicznie lub za pomocą aplikacji MS Teams (dostępnej w ramach darmowego pakietu Office 365).

Spotkania osobiste w siedzibie DON będą się odbywały w przypadkach uzasadnionych, po wcześniejszym umówieniu z doradcą, z zachowaniem zasad sanitarnych (obowiązek rozmowy w maseczce ochronnej, dezynfekcja rąk).

Uwaga! Wszelkie sytuacje nieopisane w poniższej procedurze, a związane z niepełnosprawnością studenta/pracownika UJ, mające charakter niestandardowy, prosimy zgłaszać drogą elektroniczną lub telefonicznie. Zespół DON UJ będzie na podstawie tych informacji monitorował sytuację, poszukiwał dróg rozwiązania pojawiających się problemów, w miarę możliwości organizował wsparcie oraz informował władze UJ w tym zakresie.

Sprawy studenckie prowadzone są na bieżąco, kontakty i konsultacje mogą się odbywać z doradcą edukacyjnym poprzez wideorozmowę w darmowej aplikacji Teams (instrukcja obsługi znajduje się poniżej) oraz za pomocą poczty elektronicznej.

Podania o dostosowanie procesu kształcenia oraz dokumentację medyczną potwierdzającą związek między stanem zdrowia a wnioskowanymi adaptacjami można wysyłać na adres e-mail konkretnego doradcy. Wszelkie dokumenty są przez doradców przetwarzane zdalnie a wnioski będą opiniowane i przesyłane bezpośrednio do właściwego dziekana drogą elektroniczną.

Publikujemy instrukcję obsługi aplikacji Teams:

 1. Wejdź na stronę https://teams.microsoft.com/
 2. Zaloguj się swoim kontem pocztowym:
  Studenci: w domenie @student.uj.edu.pl (login mail; hasło: hasło do skrzynki mailowej)
  Pracownicy: @uj.edu.pl (login mail; hasło: hasło do skrzynki mailowej)

 3. Uruchom aplikację Teams.

 4. Wyszukaj pracownika, z którym chcesz się skontaktować. W tym celu możesz wpisać jego adres mailowy w wyszukiwarkę osób aplikacji Teams.
   
 5. Rozpocznij czat, rozmowę głosową lub rozmowę wideo. Przyciski umożliwiające rozpoczęcie dwóch ostatnich rozmów znajdują się w prawym górnym rogu aplikacji Teams.

grafika obrazująca instrukcję aplikacji Teams

(Bardziej szczegółowa instrukcja dostępna jest także na stronie DIS: )

Ogólny adres e-mail DON UJ: don@uj.edu.pl

Adresy e-mailowe do poszczególnych pracowników dostępne są w zakładce kontakty.
Mamy nadzieję, że pomimo trudności związanych z przerwą w standardowej pracy uczelni będziemy mogli w większości spraw skutecznie pomóc. Współpracujemy w tej materii z innymi biurami i jednostkami UJ. Zapraszamy do kontaktu w formie zdalnej.

Zespół DON UJ

Polecamy również
XIII Krakowskie Dni Integracji
XIII Krakowskie Dni Integracji
Poszukujemy pracownika administracyjnego
Poszukujemy pracownika administracyjnego
Poszukujemy tłumaczy języka migowego
Poszukujemy tłumaczy języka migowego
Przełamuj obawy i zapisz się na szkolenie - luty 2021
Przełamuj obawy i zapisz się na szkolenie - luty 2021