Studencki Integracyjny Piknik Lotniczy

Termin: 29.05.2011
Miejsce: Krakowskie Błonia
Witryna internetowa: www.zsn.agh.edu.pl/skoki

29 maja b.r. już po raz kolejny na krakowskich Błoniach odbył się Piknik Lotniczy. Impreza została zorganizowana w ramach XII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością". Na uczestników Pikniku czekało wiele atrakcji: m.in. tandemowe skoki spadochronowe, loty turystyczno-krajobrazowe helikopterem MI-8,  konkursy i zabawy integracyjne,  mini-kurs języka migowego. Podczas Pikniku interesujące rozwiązania technologiczne przygotowane z myślą o osobach niepełnosprawnych zaprezentowały firmy, takie jak: Fundacja Aktywnej Rehabilitacji, Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego, ALTIX oraz VECTOR GROUP. Swoje stanowiska miały też Biura ds. Osób Niepełnosprawnych, które udzielały informacji na temat wsparcia oferowanego osobom niepełnosprawnym na uczelni oraz organizowały różnorodne konkursy z nagrodami.

na zdjęciu helikopter

Helikopter Mi-8 - Piknik Lotniczy 2011