Salon Edukacyjny Perspektywy 2011

Miejsce: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
Organizator: Perspektywy Press
Witryna internetowa: www.salon.perspektywy.pl/2011/

W dniach 3-5 marca 2011 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył się XV Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy, w czasie którego wielu młodych ludzi mogło zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną różnych krajowych i zagranicznych uczelni. Wśród ponad 300 wystawców były obecne również szkoły średnie, policealne, językowe oraz wydawnictwa edukacyjne i producenci pomocy naukowych.

Nie zabrakło również stanowiska Uniwersytetu Jagiellońskiego, który przygotował swój odrębny system wystawienniczy przyciągający uwagę przechodzących gości.  Uniwersytet jako jedyna prezentująca się uczelnia, dysponował  - oprócz broszur rekrutacyjnych - informacjami  i materiałami na temat wsparcia studentów niepełnosprawnych.  Stanowisko UJ przez całe trzy dni trwania imprezy cieszyło się wielką popularnością wśród młodzieży zainteresowanej podjęciem studiów na naszej uczelni.

Warto dodać, iż podczas tego wydarzenia Uniwersytet Jagielloński został uhonorowany dwoma nagrodami w prestiżowym konkursie Genius Universitatis w kategorii broszura, informator o rekrutacji oraz w kategorii film promocyjny . Organizatorem konkursu było Wydawnictwo Perspektywy Press przy wsparciu magazynu marketingu i sprzedaży Brief oraz portalu Brief.pl.

W czasie Salonu odbyły się także liczne seminaria i prezentacje. W wydarzeniu udział wzięło ponad 50 tys. osób, a gośćmi honorowymi były  Francja i Niemcy.

Stanowisko UJ podczas Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2011

Data opublikowania: 03.06.2011