Zapraszamy na warsztaty Konstelacji Lwa

Miejsce: Auditorium Maximum UJ, Kraków
Organizator: Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UJ
Witryna internetowa: www.warsztaty.konstelacjalwa.pl

Serdecznie zapraszamy na warsztaty:

„Przerwijmy tabu - uczelnia wyższa wobec problemu zaburzeń psychicznych".

Wydarzenie to jest organizowane w ramach programu Konstelacja Lwa i stanowić będzie pierwszą w Polsce debatę środowiska akademickiego na temat problemów psychicznych studentów i sposobów efektywnego wsparcia edukacyjnego dla nich.

Podczas warsztatów zostanie przekazana rzetelna wiedza na temat różnorodnych zaburzeń psychicznych, ich objawów i sposobów pomocy studentom, którzy chorują, ale nie powinni z tego powodu rezygnować ze studiów.

Zostaną także przedstawione doświadczenia uczelni brytyjskich i amerykańskich w tym obszarze.

Warsztaty odbędą się 14 kwietnia 2011 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, w sali wystawowej A przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie.

Więcej informacji o wydarzeniu, szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: http://www.warsztaty.konstelacjalwa.pl.

plakat warsztatów

Data opublikowania: 03.06.2011