13. Targi Edukacyjne w Krakowie

Termin: 23.03.2011 - 25.03.2011
Witryna internetowa: www.targi.krakow.pl

W ubiegłym tygodniu tj. 23-25 marca 2011 roku odbyły się 13. Targi Edukacyjne w Krakowie. Wydarzenie zgromadziło około 200 szkół średnich i wyższych oraz wielu zainteresowanych uczniów i studentów.  Uniwersytet Jagielloński wyróżniał się kolorowym i rozbudowanym stanowiskiem, na którym odpowiedzi na różne pytania udzielali studenci poszczególnych  wydziałów, pracownicy Działu Rekrutacji, Biura Promocji, a także przedstawiciele Biura ds. Osób Niepełnosprawnych.  Maturzyści i inni uczniowie  pytali głównie o warunki przyjęć na wybrane kierunki studiów, a wielu z nich wzięło udział w konkursie „Sprawdź, czy potrafisz czytać brajlem", który dostarczał wiele radości i satysfakcji. Następne targi już za rok!

Targi Edukacyjne w Krakowie
Stanowisko UJ podczas Targów Edukacyjnych w Krakowie