Zostań specjalistą - dobre miejsca pracy czekają

Termin: 19.05.2012
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, Krupnicza 33, Kraków

19 maja 2012 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się po raz pierwszy impreza pt. „Zostań specjalistą - dobre miejsca pracy czekają".

Wydarzenie to będzie swoistego rodzaju spotkaniem nauki z biznesem, podczas którego uczestnicy zapoznają się z ofertą edukacyjną II i III stopnia studiów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Spotkaniu towarzyszyć będą warsztaty HR, case studies firm, jak również panele dyskusyjne związane z szeroko pojętą przedsiębiorczością oraz trendami na rynku pracy.

Swoje stanowisko z ofertą edukacyjną będzie miało również Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UJ.

Udział w imprezie zadeklarowały m.in. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Wojewódzki Urząd Pracy, Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości oraz wiele innych instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości w regionie oraz firmy działające w specjalnych strefach ekonomicznych na terenie Krakowa i Małopolski.

Data opublikowania: 15.05.2012
Osoba publikująca: Marta Bylica