Promocja "Wiadomości o Równości" na UJ

Organizator: BON UJ
Witryna internetowa: www.darelearning.eu
Kontakt: bon@uj.edu.pl

W ubiegłym tygodniu na naszej uczelni odbyła się promocja nowego wydawnictwa BON UJ „Wiadomości o Równości". Jest to pierwsza z czterech publikacji omawiających prawa wynikające z Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych, które są naszym zdaniem istotne dla studentów oraz ich wykładowców.

Wydawnictwo prezentowane było w Collegium Novum UJ, Collegium Medicum UJ, Collegium Maius UJ i w BON UJ wraz z portalem edukacyjnym DAReLearning.eu. Otrzymaliśmy wiele pytań, spostrzeżeń i komentarzy od nauczycieli akademickich i pracowników administracji uczelni, za co dziękujemy. Zapraszamy nauczycieli na portal: www.darelearning.eu oraz do lektury kolejnych numerów „Wiadomości o Równości".

Przypominamy, że wszelkie materiały na portalu są objęte licencją Creative Commons i można z nich korzystać nie tylko na UJ, ale we wszystkich innych uczelniach i placówkach edukacyjnych.

zdjęcie z promocji publikacji w Collegium Novum

Data opublikowania: 23.10.2012