Tydzień Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Jagiellońskim

Termin: 26.11.2012 - 30.11.2012
Organizator: koordynatorzy lokalni (wybrani spośród pełnomocników dziekanów ds. ewaluacji jakości kształcenia i członków Wydziałowych Zespołów Doskonalenia Jakości Kształcenia) we współpracy ze studentami i doktorantami oraz Zespół ds. analiz jakości kształcenia we współpracy z Biurem Karier, Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych, Samorządem Studentów, Towarzystwem Doktorantów i Kołem Naukowym „Strateg"
Witryna internetowa: www.jakosc.uj.edu.pl/tjk2012
Kontakt: jakosc@uj.edu.pl

26 listopada rozpocznie się na Uniwersytecie Jagiellońskim Tydzień Jakości Kształcenia (TJK). To pięciodniowe wydarzenie, adresowane do wszystkich członków społeczności akademickiej.

Jego celem jest przedstawienie wielowymiarowości działań projakościowych i dyskusja na ich temat. Tydzień Jakości Kształcenia jest organizowany na Uniwersytecie Jagiellońskim po raz pierwszy. Będzie realizowany na dwóch poziomach - przez pierwsze cztery dni na poziomie lokalnym, wydziałów lub instytutów, a w ostatnim dniu na poziomie centralnym (wtedy odbędzie się konferencja zamykająca TJK).

Więcej informacji, w tym m.in. opis lokalnych wydarzeń i formularz rejestracji na konferencję, jest dostępnych na stronie internetowej: http://www.jakosc.uj.edu.pl/tjk2012.

Grafika Tygodnia Jakości Kształcenia

Data opublikowania: 08.11.2012