Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00 - 15.00 
​środa - dzień wewnętrzny
piątek w godzinach 10.00 - 14.00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Archiwum Wydarzeń

Obóz sportowo-rekreacyjny - Wilkasy

25.09.2013
Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego przy współpracy z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademickim Związkiem Sportowym Kraków po raz kolejny organizuje obóz sportowo-rekreacyjny dla sportowców, członków KU AZS UJ oraz studentów i doktorantów, w tym również osób niepełnosprawnych.
więcej o Obóz sportowo-rekreacyjny - Wilkasy

VI Krakowskie Dni Integracji

14.02.2014
17 kwietnia 2013 roku w ramach VI Krakowskich Dni Integracji na Uniwersytecie Ekonomicznym odbył się panel dyskusyjny zatytułowany: „Konwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnych – jak jest naprawdę?". Pierwszą część spotkania stanowiło wręczenie nagród „Integralia" dla instytucji oraz pracowników uczelni, którzy wyróżnili się postawą otwartości wobec osób niepełnosprawnych.
więcej o VI Krakowskie Dni Integracji

Zapraszamy na VI Krakowskie Dni Integracji

14.02.2014
Krakowskie Dni Integracji to cykliczna impreza, której celem jest włączanie problematyki niepełnosprawności do ogólnego nurtu debaty społecznej, zwłaszcza w kontekście dostępu osób niepełnosprawnych do edukacji i życia akademickiego.
więcej o Zapraszamy na VI Krakowskie Dni Integracji

Targi Edukacyjne w Krakowie

14.02.2014
Zapraszamy na Targi Edukacyjne, które w tym roku upłyną pod hasłem "Wybierz swój kierunek!" Na miejscu prezentować się będą polskie i zagraniczne placówki edukacyjne. Na stanowisku Uniwersytetu Jagiellońskiego będą obecni przedstawiciele poszczególnych wydziałów i jednostek uczelni, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.
więcej o Targi Edukacyjne w Krakowie

Dzień Otwarty UJ

20.01.2016
Zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się 8 marca 2013 roku (piątek). Podczas tego dnia czeka na Was wiele atrakcji: wykłady otwarte, prezentacje poszczególnych wydziałów, spotkania z wykładowcami i studentami, stoiska wydziałów i organizacji studenckich, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz rozwianie wszelkich wątpliwości w temacie: „studia – najlepsze młodzieńcze lata", „jak może wyglądać moja przyszłość?".
więcej o Dzień Otwarty UJ

„Space of inclusion" - innowacyjny kurs e-learningowy dla kadry kierowniczej i menedżerów

14.10.2015
Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Piotra i Marii Curie z Paryża oraz międzynarodowa firma Thales z siedzibą we Francji, w wyniku podpisanego porozumienia, opracowały innowacyjny kurs e-learningowy zwiększający świadomość kadry kierowniczej w zakresie niepełnosprawności.
więcej o „Space of inclusion" - innowacyjny kurs e-learningowy dla kadry kierowniczej i menedżerów

Stacja Konstelacja

28.06.2013
Zachęcamy do skorzystania z inicjatywy Stacja Konstelacja. Są jeszcze wolne miejsca na dyżury, dlatego zapraszamy każdego, kto czuje bagaż nagromadzonego napięcia, stresu czy innych problemów utrudniających studiowanie lub pracę. Można przyjść i porozmawiać o tym z zaufaną osobą. Nie trzeba mieć żadnego dokumentu poświadczającego trudności zdrowotne.
więcej o Stacja Konstelacja