Archiwum Wydarzeń

Święto Wolności

14.02.2014
Kierownik Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego Ireneusz Białek oraz zastępczyni kierownika Dagmara Nowak-Adamczyk uczestniczyli w Święcie Wolności zorganizowanym w Pałacu Prezydenckim z okazji rocznicy wolnych wyborów z 4 czerwca 1989 r.
więcej o Święto Wolności

Dzień Otwarty UJ

14.02.2014
Wykłady, warsztaty, doświadczenia, możliwość zwiedzania miejsc dostępnych na co dzień jedynie dla świata nauki...
więcej o Dzień Otwarty UJ

Zostań specjalistą - dobre miejsca pracy czekają

14.02.2014
19 maja 2012 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się po raz pierwszy impreza pt. „Zostań specjalistą - dobre miejsca pracy czekają". Wydarzenie to będzie swoistego rodzaju spotkaniem nauki z biznesem, podczas którego uczestnicy zapoznają się z ofertą edukacyjną II i III stopnia studiów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spotkaniu towarzyszyć będą warsztaty HR, case studies firm, jak również panele dyskusyjne związane z szeroko pojętą przedsiębiorczością oraz trendami na rynku pracy.
więcej o Zostań specjalistą - dobre miejsca pracy czekają

Dotknij kultury już 26 kwietnia! Zapraszamy!

14.02.2014
Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UJ oraz Muzeum UJ mają zaszczyt zaprosić na spotkanie ze sztuką pod hasłem Dotknij kultury, które odbędzie się 26 kwietnia (czwartek) 2012 roku w Collegium Maius przy ul. Jagiellońskiej 15 w Krakowie w ramach V Krakowskich Dni Integracji.
więcej o Dotknij kultury już 26 kwietnia! Zapraszamy!

Zapraszamy na V Krakowskie Dni Integracji

14.02.2014
Serdecznie zapraszamy na V Krakowskie Dni Integracji w dniach 23 – 26 kwietnia 2012 roku.
więcej o Zapraszamy na V Krakowskie Dni Integracji

Pogrzeb prof. Michała du Valla

19.03.2012
Pogrzeb Profesora Michała du Valla, prorektora UJ, poprzedzi msza św., która zostanie odprawiona w kolegiacie św. Anny w sobotę, 17 marca o godz. 10.00. Ostatnie pożegnanie Profesora odbędzie się na Cmentarzu Rakowickim. Kondukt żałobny wyruszy spod bramy głównej o godz. 11.45. Prof. dr hab. Michał du Vall zmarł 9 marca 2012 r. W środę 14 marca 2012 r. o godz. 17.00 w kolegiacie św. Anny odprawiona zostanie msza św. w intencji zmarłego Profesora.
więcej o Pogrzeb prof. Michała du Valla

14. Targi Edukacyjne w Krakowie

15.05.2012
Zapraszamy na 14. Targi Edukacyjne w Krakowie, które w tym roku odbędą się w dniach 21-23 marca. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z aktualną ofertą dydaktyczną różnych uczelni z całego kraju.
więcej o 14. Targi Edukacyjne w Krakowie