Archiwum Wydarzeń

Konferencja "Z dysleksją przez całe życie - dobre praktyki"

12.11.2012
Serdecznie zapraszamy na pierwszą konferencję naukową poświęconą zagadnieniu dysleksji - "Z dysleksją przez całe życie - dobre praktyki". W ramach konferencji odbędą się interesujące wykłady plenarne i warsztaty. Głos zabierze także nasza konsultantka ds. studenckich, Maria Libiszewska, która zaprezentuje ofertę wsparcia dydaktycznego dla studentów z dysleksją, proponowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Konferencja "Z dysleksją przez całe życie - dobre praktyki"

Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych Osób Niepełnosprawnych w pływaniu

04.02.2013
W dniach 11-13 maja 2012 roku w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych Osób Niepełnosprawnych w pływaniu. Uniwersytet Jagielloński reprezentowało dziesięciu uczestników: cztery zawodniczki i sześciu zawodników. W punktacji drużynowej reprezentacja UJ na osiemnaście startujących uczelni, w tym ekipy z Węgier i Czech zajęła trzecie miejsce z wynikiem: pięć medali złotych, jeden medal srebrny, dwa medale brązowe. Trenerami prowadzącymi sekcje UJ studentów niepełnosprawnych byli Pan Jerzy Buwaj i Pan Michał Syryca.
więcej o Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych Osób Niepełnosprawnych w pływaniu

Zapraszamy na obóz sportowo-rekreacyjny

14.02.2014
Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego organizują wspólnie po raz drugi obóz sportowo-rekreacyjny dla sportowców, członków KU AZS UJ oraz studentów i doktorantów niepełnosprawnych. Obóz odbędzie się w dniach 23-30.09.2012 r. w miejscowości Wilkasy, w Centralnym Ośrodku Sportu Akademickiego.
więcej o Zapraszamy na obóz sportowo-rekreacyjny

Święto Wolności

14.02.2014
Kierownik Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego Ireneusz Białek oraz zastępczyni kierownika Dagmara Nowak-Adamczyk uczestniczyli w Święcie Wolności zorganizowanym w Pałacu Prezydenckim z okazji rocznicy wolnych wyborów z 4 czerwca 1989 r.
więcej o Święto Wolności

Dzień Otwarty UJ

14.02.2014
Wykłady, warsztaty, doświadczenia, możliwość zwiedzania miejsc dostępnych na co dzień jedynie dla świata nauki...
więcej o Dzień Otwarty UJ

Zostań specjalistą - dobre miejsca pracy czekają

14.02.2014
19 maja 2012 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się po raz pierwszy impreza pt. „Zostań specjalistą - dobre miejsca pracy czekają". Wydarzenie to będzie swoistego rodzaju spotkaniem nauki z biznesem, podczas którego uczestnicy zapoznają się z ofertą edukacyjną II i III stopnia studiów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spotkaniu towarzyszyć będą warsztaty HR, case studies firm, jak również panele dyskusyjne związane z szeroko pojętą przedsiębiorczością oraz trendami na rynku pracy.
więcej o Zostań specjalistą - dobre miejsca pracy czekają

Dotknij kultury już 26 kwietnia! Zapraszamy!

14.02.2014
Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UJ oraz Muzeum UJ mają zaszczyt zaprosić na spotkanie ze sztuką pod hasłem Dotknij kultury, które odbędzie się 26 kwietnia (czwartek) 2012 roku w Collegium Maius przy ul. Jagiellońskiej 15 w Krakowie w ramach V Krakowskich Dni Integracji.
więcej o Dotknij kultury już 26 kwietnia! Zapraszamy!