Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00 - 15.00 
​środa - dzień wewnętrzny
piątek w godzinach 10.00 - 14.00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Archiwum Wydarzeń

Komisja ds. Osób Niepełnosprawnych przy Rzeczniku Praw Obywatelskich RP

14.02.2014
10 marca odbyło się spotkanie inaugurujące działalność Komisji ds. Osób Niepełnosprawnych przy Rzeczniku Praw Obywatelskich RP. W skład tego ciała zostali powołani pracownicy Biura Rzecznika oraz eksperci mający wskazywać na obszary życia społecznego, w których dochodzi do dyskryminacji ze względu na niepełnosprawność. Komisja będzie także doradzać Rzecznikowi we wszelkich sprawach związanych z poprawą sytuacji osób niepełnosprawnych w Polsce.
więcej o Komisja ds. Osób Niepełnosprawnych przy Rzeczniku Praw Obywatelskich RP

Zapraszamy na warsztaty Konstelacji Lwa

14.02.2014
Serdecznie zapraszamy na warsztaty: „Przerwijmy tabu - uczelnia wyższa wobec problemu zaburzeń psychicznych". Wydarzenie to jest organizowane w ramach programu Konstelacja Lwa i stanowić będzie pierwszą w Polsce debatę środowiska akademickiego na temat problemów psychicznych studentów i sposobów efektywnego wsparcia edukacyjnego dla nich.
więcej o Zapraszamy na warsztaty Konstelacji Lwa

Salon Edukacyjny Perspektywy 2011

14.02.2014
W dniach 3-5 marca 2011 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył się XV Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy, w czasie którego wielu młodych ludzi mogło zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną różnych krajowych i zagranicznych uczelni. Wśród ponad 300 wystawców były obecne również szkoły średnie, policealne, językowe oraz wydawnictwa edukacyjne i producenci pomocy naukowych.
więcej o Salon Edukacyjny Perspektywy 2011

Studencki Integracyjny Piknik Lotniczy

14.02.2014
29 maja b.r. już po raz kolejny na krakowskich Błoniach odbył się Piknik Lotniczy. Impreza została zorganizowana w ramach XII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością". Na uczestników Pikniku czekało wiele atrakcji: m.in. tandemowe skoki spadochronowe, loty turystyczno-krajobrazowe helikopterem MI-8, konkursy i zabawy integracyjne, mini-kurs języka migowego.
więcej o Studencki Integracyjny Piknik Lotniczy

Warsztaty edukacyjne „Przerwijmy tabu – uczelnia wyższa wobec problemu zaburzeń psychicznych"

14.02.2014
14 kwietnia 2011 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UJ zorganizowało warsztaty edukacyjne „Przerwijmy tabu – uczelnia wyższa wobec problemu zaburzeń psychicznych". Po raz pierwszy w Polsce problem zaburzeń psychicznych wśród studentów został poruszony w tak szeroki i kompleksowy sposób.
więcej o Warsztaty edukacyjne „Przerwijmy tabu – uczelnia wyższa wobec problemu zaburzeń psychicznych"

Wystawa Joanny Pawlik "Balans"

14.02.2014
5 grudnia 2010 roku w Galerii Bunkier Sztuki odbyło się uroczyste otwarcie wystawy Joanny Pawlik "Balans". Wystawa w wyjątkowy sposób przedstawia kobiety niepełnosprawne ruchowo i pokazuje jak ta niepełnosprawność oddziałuje na pojmowanie własnej cielesności.
więcej o Wystawa Joanny Pawlik "Balans"

Festiwal Nauki 2011

14.02.2014
W dniach 12-14 maja b.r. na krakowskim Rynku już po raz jedenasty odbył się Festiwal Nauki. Jak co roku, był on doskonałą okazją do zapoznania się z imponującymi osiągnięciami w obszarze edukacji. Studenci z wielu krakowskich uczelni prezentowali ciekawe eksperymenty naukowe poprzez dobrą zabawę.
więcej o Festiwal Nauki 2011