Archiwum Wydarzeń

Debata Jana Nowaka-Jeziorańskiego „O Solidarności"

11.10.2013
W imieniu Rzecznika Praw Obywatelskich zapraszamy na debatę Jana Nowaka-Jeziorańskiego „O Solidarności", która odbędzie się 25 września 2013 roku w godzinach 11.00-13.00 w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich przy ulicy Długiej 23/25 w Warszawie.
więcej o Debata Jana Nowaka-Jeziorańskiego „O Solidarności"

06.06.2016
10 października br. w Auditorium Maximum UJ odbyła się debata akademicka „O równości bez skrajności" poświęcona prawom obywatelskim, równemu traktowaniu i odpowiedzialności społecznej. Celem organizatorów było przeprowadzenie rzeczowej dyskusji na powyższe tematy, zwłaszcza w kontekście zapisów Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych, jak również promowanie edukacji włączającej w środowisku akademickim.
więcej o Debata akademicka „O równości bez skrajności" z udziałem Rzecznika Praw Obywatelskich

Warsztaty Ars Docendi

22.07.2013
W II semestrze roku akademickiego 2012/2013 odbył się cykl warsztatów dla doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego zorganizowany przez Dział Nauczania UJ.
więcej o Warsztaty Ars Docendi

Konferencja na temat innowacji w nauczaniu i jakości kształcenia (LINQ)

06.06.2016
Międzynarodowa konferencja LINQ, która odbyła się 16 i 17 maja 2013 roku w Rzymie, poświęcona była zagadnieniom takim jak innowacje w nauczaniu oraz jakość kształcenia w procesie uczenia się przez całe życie oraz edukacji.
więcej o Konferencja na temat innowacji w nauczaniu i jakości kształcenia (LINQ)

Konkurs - Szymborska na jazzowo!

22.10.2013
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej „jazzowy" fragment poezji Wisławy Szymborskiej.
więcej o Konkurs - Szymborska na jazzowo!

Dotknij kultury 2013

13.06.2016
Zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia „Dotknij kultury", które odbędzie się 7 czerwca 2013 roku w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Maius. „Dotknij kultury" to inicjatywa Uniwersytetu Jagiellońskiego łącząca różne grupy osób, bez względu na niepełnosprawność, wiek, przekonania czy pochodzenie.
więcej o Dotknij kultury 2013

Obóz sportowo-rekreacyjny - Wilkasy

25.09.2013
Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego przy współpracy z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademickim Związkiem Sportowym Kraków po raz kolejny organizuje obóz sportowo-rekreacyjny dla sportowców, członków KU AZS UJ oraz studentów i doktorantów, w tym również osób niepełnosprawnych.
więcej o Obóz sportowo-rekreacyjny - Wilkasy