Zaproszenie do udziału w badaniu.

Szanowni Państwo,

Nazywam się Anna Pieczka, jestem doktorantką Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W ramach pracy doktorskiej prowadzę badania nad zachowaniami informacyjnymi podejmowanymi przez osoby niepełnosprawne w odniesieniu do informacji prawnej.
Chciałabym Państwa serdecznie zaprosić do udziału w badaniach dotyczących sposobów pozyskiwania informacji prawnych. Badanie składa się z dwóch części. Podczas pierwszej z nich weźmiecie Państwo udział w spotkaniu trwającym około 2h, w ramach którego będziecie Państwo proszeni o udzielenie odpowiedzi na pytania odnoszące się do indywidualnych doświadczeń związanych z pozyskiwaniem i wykorzystywaniem informacji o charakterze prawnym, jak również o wykonanie ćwiczeń komputerowych. Drugi etap badań polegać będzie na samodzielnym monitorowaniu wskazanych zachowań informacyjnych (określonych w etapie pierwszym). Informacje o nich gromadzone będą mailowo lub telefonicznie w cotygodniowych odstępach (całość monitoringu potrwa maksymalnie miesiąc).
Po zakończonym badaniu przysługuje Państwu wynagrodzenie w wysokości 150 złotych.
Zaproszenie skierowane jest do studentów i doktorantów z niepełnosprawnością, którzy nie są specjalistami w zakresie prawa (zaproszenie nie dotyczy pracowników UJ). Osoby zainteresowane wzięciem udziału w badaniach proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres: ania.pieczka@doctoral.uj.edu.pl.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 maja 2017 roku.

Z wyrazami szacunku,
Anna Pieczka