"W ciszy i ciemności. Życie z Zespołem Ushera"

W imieniu Biblioteki Jagiellońskiej zapraszamy na spotkanie autorskie z Michałem Majchrzakiem, autorem książki "W ciszy i ciemności. Życie z Zespołem Ushera".

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 8 grudnia 2022, o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej.

Michał Majchrzak jest absolwentem Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz osobą głuchoniewidomą ze stwierdzonym Zespołem Ushera.

Na łamach swojej książki podzielił się refleksjami o życiu, o doświadczeniu niepełnosprawności, sportowej pasji, aktywnych formach spędzania czasu pomimo pewnych ograniczeń. Autor na co dzień pracuje w Krakowie, dojeżdża do pracy spoza miasta, biega w maratonach, podróżuje.

Spotkanie będzie tłumaczone na polski język migowy. Sala będzie wyposażona w pętlę indukcyjną.

W razie potrzeby skorzystania z dodatkowych usług związanych z dostępnością wydarzenia, prosimy o zgłoszenie na adres: wystawybj@uj.edu.pl lub pod numerem telefonu 12 663 63 04, 12 663-34-03.

Praca zdalna w DON
Warsztaty dla studentów i absolwentów "Accessibility Show 2023"
Zmiana organizacji pracy DON
Awaria wind w Collegium Paderevianum II