Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury dla Studentów

poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00 - 15.00 
​środa - dzień wewnętrzny
piątek w godzinach 10.00 - 14.00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zapisy na basen w roku akademickim 2014/15

DON UJ oraz SWFiS UJ serdecznie zapraszają studentów niepełnosprawnych UJ, którzy w ramach studiów mają obowiązkowy kurs wychowania fizycznego (studenci I roku studiów stacjonarnych), do udziału w zajęciach na pływalni, które w roku akademickim 2014/15 odbywają się we wtorki w godz. 9.30 – 10.15 na basenie AGH (ul. J. Buszka 4).

Oferta skierowana jest do studentów,  którzy z powodu specyfiki swojej niepełnosprawności (głównie osoby z niepełnosprawnością ruchową i wzrokową), nie mogą korzystać z innej formy zajęć oferowanych przez SWFiS.

Pełna oferta zajęć prowadzonych przez SWFiS UJ, warunki uzyskiwania zaliczeń, szczegółowe informacje dotyczące zwolnień i zapisów znajdują się na stronie: http://www.swfis.uj.edu.pl/zajecia

W celu dokonania rejestracji należy zgłosić się do Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ i okazać aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Studenci z innego rodzaju niepełnosprawnością niż wymienione powyżej (np. chorujący przewlekle), proszeni są o dostarczenie dodatkowego zaświadczenia lekarskiego stwierdzającego wskazania do udziału w zajęciach na basenie lub przeciwskazaniach do udziału w innych zajęciach oferowanych przez SWFiS UJ.

DON UJ przyjmuje zapisy na początku każdego roku akademickiego (do 17 października 2014 r. w sprawie  zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/15) i semestru letniego.

Data opublikowania: 18.09.2014
Osoba publikująca: Katarzyna Pyryt