Zapisy na lektorat z języka angielskiego w roku akademickim 2014/15

Studenci, którym niepełnosprawność wzroku oraz słuchu utrudnia udział w standardowym lektoracie mogą - korzystając z przysługujących im żetonów - zapisać się na lektorat języka angielskiego w dostosowanej metodologii. Zajęcia, prowadzone przez lektorów JCJ, odbywają się w grupach międzywydziałowych dla osób z daną niepełnosprawnością (wzroku/słuchu). Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie prosimy o zgłaszanie się w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych UJ (DON UJ) do 3 października 2014 roku: don@uj.edu.pl, 12 424 29 50. W DON UJ, przed rozpoczęciem zajęć, dokonana będzie weryfikacja potrzeb studenta uprawniających do udziału w kursie.

Istnieje również możliwość ubiegania się o dostosowanie standardowych zajęć lektoratowych
(z różnych języków obcych) do indywidualnych potrzeb studenta wynikających z niepełnosprawności, czy specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu. O adaptacje należy ubiegać się za pośrednictwem Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ zgodnie z zasadami uregulowanymi Zarządzeniem Rektora UJ nr 122 z 10 grudnia 2012 roku w sprawie: dostosowania procesu kształcenia do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz osób znajdujących się w szczególnej sytuacji zdrowotnej.

Data opublikowania: 25.09.2014
Osoba publikująca: Katarzyna Pyryt