Nowa lokalizacja Działu ds. Osób Niepełnosprawnych

DON UJ w Collegium Paderevianum II

Zupełnie nowy budynek, całkowicie zmienione zaplecze technologiczne, rozbudowana strefa studenta, to tylko część zalet nowej siedziby Działu ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

DON UJ rozpoczyna pracę w Collegium Paderevianum II na IV piętrze. Publikowana tu mapka obrazuje warunki, w których studenci z różnorodnymi niepełnosprawnościami będą mogli korzystać z oferty wsparcia edukacyjnego już w najbliższym roku akademickim. Do nowoczesnych procedur wsparcia i największego w Polsce zespołu dołączamy imponujące pomieszczenia i całkowicie nowe wyposażenie techniczne. A wszystko to z myślą o studentach i ich specyficznych potrzebach. Wprowadzamy możliwość spędzenia czasu w strefie studenta, a nawet zadbania o dobre samopoczucie w strefie wellbeing. Mamy nadzieję, że pozytywnie wpłynie to na proces uczenia się i studiowania na najstarszej polskiej uczelni. Jeżeli jednak czegoś jeszcze brakuje, zapraszamy studentów do współtworzenia tego miejsca tak, aby najlepiej służyło w przyszłości swoim użytkownikom. Wszelkie sugestie, uwagi i komentarze prosimy kierować na adres don@uj.edu.pl z tytułem w temacie "Paderevianum II".

plan Paderevianum II

Lista pomieszczeń:

406 - strefa studenta, rejestracja na spotkanie z doradczyniami, możliwość wykonania wydruków
402 - strefa Wellbeing, możliwość poczekania na spotkanie, możliwość skorzystania z komputerów i internetu
416, 417, 418 - pokoje spotkań indywidualnych
411 - sala multimedialna