Lista Wiadomości

Przełamuj obawy i zapisz się na szkolenie dla studentów UJ

17.09.2021
Zapraszamy na kolejną edycję szkoleń dla studentów z umiejętności uczenia się, nabywania kompetencji miękkich takich jak zarządzanie czasem, radzenie sobie ze stresem, narzędzia do efektywnego uczenia się oraz kreatywność.
więcej o Przełamuj obawy i zapisz się na szkolenie dla studentów UJ
Skrócone godziny otwarcia DON UJ - 3 IX 2021

02.09.2021
Z przyczyn technicznych 3 września 2021 r. Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ będzie otwarty w godz. 11.00 - 16.00. Za utrudnienia przepraszamy.
więcej o Skrócone godziny otwarcia DON UJ - 3 IX 2021
Zapisz się na konsultację dla studentów UJ!

01.02.2021
Droga Studentko, Drogi Studencie UJ, zachęcamy Was do udziału w konsultacjach indywidualnych z zakresu umiejętności studiowania. Konsultacje te są realizowane w ramach projektu UJ „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (Przełamuj).
więcej o Zapisz się na konsultację dla studentów UJ!
Poszukujemy doradcy edukacyjnego w Dziale Rekrutacji na Studia

05.01.2021
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych ogłasza rekrutację na stanowisko: doradca edukacyjny w Dziale Rekrutacji na Studia. Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w związku z realizacją projektu: Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
więcej o Poszukujemy doradcy edukacyjnego w Dziale Rekrutacji na Studia
Szukamy doradcy edukacyjnego w DON UJ

05.01.2021
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych ogłasza rekrutację na stanowisko: doradca edukacyjny w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych. Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w związku z realizacją projektu: Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
więcej o Szukamy doradcy edukacyjnego w DON UJ
Zapraszamy na szkolenia zdalne dla pracowników różnych uczelni

09.12.2020
W imieniu zespołu projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (Przełamuj) realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie pragniemy zaproponować Państwu trzydniowy, bezpłatny cykl szkoleniowy online, poświęcony dostępności uczelni dla osób z niepełnosprawnościami.
więcej o Zapraszamy na szkolenia zdalne dla pracowników różnych uczelni
Poszukujemy pracownika informatyczno-technicznego

02.12.2020
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych ogłasza rekrutację na stanowisko: pracownik informatyczno-techniczny. Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w związku z realizacją projektu: Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
więcej o Poszukujemy pracownika informatyczno-technicznego
Szkolenia zdalne dla kadry akademickiej UJ

26.10.2020
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie realizuje projekt „Odpowiedzialne wparcie i zrównoważony rozwój” (PrzełamUJ), dzięki któremu nasza uczelnia staje się instytucją coraz bardziej dostępną i otwartą dla osób z niepełnosprawnościami. W ramach tego projektu oferuje się pracownikom Uniwersytetu Jagiellońskiego szkolenia zdalne, przekazujące wiedzę i umiejętności na temat metod pracy ze studentem z niepełnosprawnością.
więcej o Szkolenia zdalne dla kadry akademickiej UJ