Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kontakt

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00 - 15.00 
​środa - dzień wewnętrzny
piątek w godzinach 10.00 - 14.00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kontakt z DON w PJM

W Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych UJ jest aktywna usługa tłumacza polskiego oraz ukraińskiego języka migowego (Tłumacz Migam). Aby połączyć się z Tłumaczem Migam należy kliknąć w wybraną ikonę języka migowego (w polskim języku migowym lub ukraińskim języku migowym).

Kliknij aby połączyć się z tłumaczem PJM Kliknij aby połączyć się z tłumaczem w ukraińskim języku migowym

Siedziba Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ mieści się w Collegium Paderevianum II przy al. Mickiewicza 9a w Krakowie.

W budynku działają dwie windy, które umożliwiają bezproblemowe dotarcie do działu. Wszystkie osoby, zgłaszające się do nas po raz pierwszy, zapraszamy na IV piętro, do pokoju 410, znajdującego się w prawym skrzydle budynku. Są to pierwsze drzwi po prawej stronie.

Z naszymi doradcami edukacyjnymi można skontaktować się w uzasadnionych przypadkach bezpośrednio w dziale, jednak w obecnej sytuacji epidemicznej zalecamy przede wszystkim kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez aplikację Teams i czat Dorada.

Istnieje również możliwość komunikacji w języku migowym, po uprzednim zgłoszeniu.

DON UJ jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 17.00. Telefon do sekretariatu: 12 663 43 40. Wszystkie dane teleadresowe znajdują się na naszej stronie www.don.uj.edu.pl w zakładce Kontakt.

Konsultacje dla studentów odbywają się w dni robocze w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach od 10.00 do 15.00, a w piątki od 10.00 do 14.00. Środy to dni wewnętrzne.

Aby zapewnić lepszy komfort rozmowy z doradcą, prosimy o umawianie się na spotkanie z wyprzedzeniem.

Materiał tłumaczony przez pracowniczkę DON UJ, tłumaczkę polskiego języka migowego  - Anetę Uhruską.