Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pracownicy

Działu ds. Osób Niepełnosprawnych

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury dla Studentów

poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 10.00 - 15.00 
​środa - dzień wewnętrzny
piątek w godzinach 10.00 - 14.00

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pracownicy Działu ds. Osób Niepełnosprawnych

Kierownictwo

Ireneusz Białek, kierownik Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ

tel.: 12 663 43 40 

e-mail: ireneusz.bialek@uj.edu.pl

Absolwent Instytutu Nauk Politycznych UJ. W 1999 r. Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego powołał go na stanowisko Pełnomocnika ds. Osób Niepełnosprawnych. 

 

Magdalena Ziemnicka, zastępczyni kierownika DON UJ ds. studenckich, doradczyni edukacyjna

Tel. 12 663 43 46 

e-mail: magdalena.ziemnicka@uj.edu.pl

Absolwentka Instytutu Pedagogiki i Instytutu Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2004 r. doradczyni edukacyjna w biurze, a następnie w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych UJ.

Czytaj więcej

Doradcy edukacyjni DON UJ

Katarzyna Zięba

Tel.: 12 663 43 45 

e-mail: k.zieba@uj.edu.pl

 

Anna Staromiejska

Tel.: 12 663 43 48 

e-mail: anna.staromiejska@uj.edu.pl

 

Magdalena Ziemnicka

Tel. 12 663 43 46 

e-mail: magdalena.ziemnicka@uj.edu.pl

 

Urszula Szczocarz

tel. 12 663 43 57

e-mail: urszula.szczocarz@uj.edu.pl

Administracja

Magdalena Gdowska

tel.: 12 663 43 40 

e-mail: magdalena.gdowska@uj.edu.pl

 

Ewelina Marć

tel.: 12 663 43 50 

e-mail: ewelina.marc@uj.edu.pl

Finanse

Justyna Malesa

tel.: 12 663 43 41 

e-mail: justyna.malesa@uj.edu.pl

Katarzyna Duraj-Per

tel.: 12 663 43 59

e-mail: katarzyna.duraj@uj.edu.pl

Adaptacja materiałów dydaktycznych

Patrycja Hałat

Tel.: 12 663 43 49 

e-mail: hamlet@uj.edu.pl

e-mail: patrycja.supik@uj.edu.pl

 

Justyna Wysocka

weryfikacja materiałów do Repozytorium UJ

tel. 12 663 43 56 

e-mail: justyna.wysocka@uj.edu.pl

 

Justyna Wasłowicz-Marczak

weryfikacja materiałów do Repozytorium UJ

tel. 12 663 43 61 

e-mail: justyna.waslowicz-marczak@uj.edu.pl

Administracja stroną internetową

Radosław Zaremba

Tel. 12 663 43 38 

e-mail: radoslaw.zaremba@uj.edu.pl

Marta Bylica

Tel.: 12 663 43 55 

e-mail: marta.bylica@uj.edu.pl

Szkolenia (w tym z ewakuacji osób z niepełnosprawnościami)

Małgorzata Perdeus-Białek - trenerka, inspektor ppoż 

Tel.: 12 663 43 54 

E-mail: malgorzata.perdeus-bialek@uj.edu.pl

Technologie wspierające (AT)

Radosław Zaremba

Tel. 12 663 43 38 

e-mail: radoslaw.zaremba@uj.edu.pl

 

Katarzyna Pyryt

Tel.: 12 663 43 44 

e-mail: katarzyna.pyryt@uj.edu.pl

 

Joanna Dzięglewska

Tel.: 12 663 43 43 

e-mail: joanna.dzieglewska@uj.edu.pl

Promocja

Marta Bylica

Tel.: 12 663 43 55 

e-mail: marta.bylica@uj.edu.pl